Bozkır Dizisindeki Rolüyle Sosyal Medyada Eleştirilen Yüsra Geyik’ten Tokat Niteliğinde Cevap

Uzun yıllar boyunca Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Çoban’ın kızı Zeliş olarak tanıdığımız Yüsra Geyik, diziden ayrılmasının hemen ardından radikal bir kariyer değişimine gitti. Biribirinden farklı yapımlarda ekranlara gelen ve dijital işlerde kamera karşısına geçen Geyik’in, Bozkır dizisinde canlandırdığı karakteri olay oldu. Dizide soyunduğu sahneyle sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına giren Yüsra Geyik, konu hakkında kendi hesabında isyan etti. Gelin birlikte bakalım…

Arka Sokaklar dizisinin Zeliş’i olarak tanıdığımız Yüsra Geyik, şimdilerde bambaşka projeler ile karşımıza çıkıyor.

Türkiye’nin en uzun soluklu dizileri arasında yer alan Arka Sokaklar’da başrol karakterlerden Hüsnü Çoban’ın kızı Zeliş Çoban’ı oynayan Geyik, 15 yıl boyunca gözlerimizin önünde büyüdü.

15 sezon boyunca Arka Sokaklar dizisindeki rolünü sürdüren Yüsra Geyik, konu hakkında espri yaparak “15 yıldır memur gibi para kazanıyorum” demişti.

Fakat bunca yıllık serüven sona ermiş, kendine yeni kapılar aralamak isteyen Yüsra Geyik diziden ayrılmıştı. Daha sonra alışılagelmiş imajından sıyrılmak adına pek çok farklı dizilerde ve dijital yapımlarda rol almaya başladı.

Kendisi şimdilerde SHOW TV’nin en çok ses getiren yeni dizilerinden Aile’de rol alıyor bildiğiniz gibi.

Ay Yapım imzalı Aile dizisi The Sopranos’tan uyarlanıyor eğer bilmiyorsanız. Senaryosunu Hakan Bonomo kaleme alırken yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız oturuyor.

Eh tabii Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrol olduğu dizi son derece ilgi çekiyor. Sarıkaya’nın canlandırdığı Devin karakterinin kardeşi Yağmur olarak izliyoruz Yüsra Geyik’i de.

Hatta dizi yayınlanmaya başladığı ilk hafta Yüsra Geyik ve Serenay Sarıkaya arasındaki uyumsuzluk olay olmuştu. Birbirlerine benzemediklerini, Geyik’in küçük kardeş imajı çizemediğini ve gerçek hayatta Serenay Sarıkaya’dan büyük olduğunu söyleyenler olmuştu.

Dijital işleri de süren 32 yaşındaki Yüsra Geyik’in Bozkır dizisinde canlandırdığı karakteri farklı sahnelerle sosyal medyada olay oluyor.

Dizide partneri olan Yiğit Özşener ile yakınlaşma sahneleri uzun bir süre konuşulmuştu hatırlarsanız. Eleştiriler ardı arkasına gelirken, ‘Hüsnü Çoban bunu görse kalpten giderdi.’ yorumları herkesi güldürmüştü.

BluTV platformunda yayınlanan Bozkır dizisine ikinci sezonda dahil olan Yüsra Geyik’in her sahnesi olay oluyor.

Diizinin yedinci bölümünde oyuncunun çırılçıplak soyunarak dans ettiği bir sahne bulunuyor. Bozkır’ın bu sahneleri ise sosyal medyada olay oldu.

Yapılan yorumlar arasında hem yapıcı hem yıkıcı eleştiriler vardı. Geyik yayınlanan sahnelere gelen eleştirilere sonunda dayanamayıp patladı.

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Hayatımız, birilerinin gelip üzerine -kendi- yorumunu katacağı bir “şey” değildir. Ağız tadınıza uysun diye tuz attığınız yemek değil kimsenin hayatı.” yazdı.

Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz? Gelin yorumlarda buluşalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir