Counter-Strike 2’de Yeni Keşfedilen Half Life Göndermesine Bakın

Geçtiğimiz ay duyurulan Counter-Strike 2’de beta süreci hız kesmeden devam ediyor. Oyuncuların yeni sistemi tanıması ve oyuna adapte olabilmesi için başlatılan beta sürecinde yeni bir Half Life göndermesi bulundu. Haliyle Half Life 3 söylentileri de hız kazanmış oldu.

Counter-Strike 2 geçtiğimiz ay resmi olarak duyurulmuştu.

Twitter üzerinden göndermeler, oyun dosyalarında bulunan detaylar derken Counter-Strike 2 geçtiğimiz ay resmi olarak duyurulmuştu. Halihazırda oynanan Global Offensive’i yeni oyun motoruna geçiren ve farklı mekaniksel özelliklerin ekleneceği oyun için beta süreci de başlamıştı.

Oyunu didik didik inceleyenlerden bir şey kaçmıyor tabii.

Ritcher Overtime isimli bir Twitter kullanıcısı ve Youtuber, oyunda yer alan ‘ikili baretta’ silahının üzerinde bir yazı keşfetti. Raunt başlamadan önce silah mağazasından satın alınan bu silah üzerindeki detay Half Life oyununa bir gönderme içeriyor.

Silahın üzerinde yazan yazı; “Gordon F.”

Half Life oyunun baş karakteri olan Gordon Freeman’a bir gönderme olan bu yazı, elbette Half Life 3 iddialarını da güçlendirmiş oldu. Twitter üzerinden paylaşılan gönderinin altında konu hakkında birçok detaya rastlamak olası.

Hatta bazı oyuncular Remake ve grafik güncelleştirmesi üzerinde duruyor.

Peki sizce bu yazı neyi ifade ediyor?

Sizce Counter-Strike 2’de yer alan bu silahın üzerindeki Gordon F. yazısı neyi ifade ediyor? Önümüzdeki günlerde yeni bir oyun duyurusu veya mevcut oyunun Remake versiyonu için yapılan bir gönderme olabilir mi? Yorumlara bekliyoruz ?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*