Gören dönüp bir daha bakıyor: Ünlü modelin kızı annesinin ikizi gibi

Bunun başlıca sebeplerinden biri bu isimlerin gençlik yıllarında ve çocuk sahibi oldukları yaşlarda çok fazla çalışıyor ve hep farklı şehirler hatta ülkeler arasında mekik dokuyor olmaları. Bu çok çalışarak ve çok kazanarak geçen yıllar onları çoğu zaman çocuklarından ayrı tutuyor, bu ünlü isimler de işlerinin eskisi kadar yoğun olmadığı bu süreçlerde karşımıza hep çocuklarıyla vakit geçirirken, onlarla birlikte eğlenip poz verirken çıkıyor.

Yıllarca moda dünyasında fırtınalar estirmiş, kariyerinin zirve noktasında dünyanın en çok kazanan birkaç modelinden biri olmuş 41 yaşındaki Alessandra Ambrosio da artık, bu yukarıda saydığımız isimlerden biri olmuş durumda. Hâlâ özel defilelerde yer almaya devam eden, zaman zaman reklam kampanyalarında da görebildiğimiz usta model adını kimsenin unutmasına izin vermeyecek kadar aktif ama artık vaktini dilediği gibi kullanabilecek kadar da özgür.

İşte 15 yaşından beri çalışan, kariyer basamaklarını hızla tırmanarak bir model için kariyer zirvesi sayılan Victoria’s Secret modelliği mertebesine de erişen Alessandra Ambrosio, yıllarca işleri nedeniyle istediğinden az vakit ayırabildiği 14 yaşındaki kızı Anja ile gününü gün ediyor. Anne kız memleketleri Brezilya’da tatil yaparken Lollapalooza müzik festivaline de birlikte gittiler.

Kızıyla geçirdiği anları sürekli olarak sosyal medya hesabından paylaşan güzel modelin kızıyla olan benzerliği ise görenleri hayrete düşürecek kadar bariz. Alessandra Ambrosio’nun 14 yaşındaki kızı Anja kelimenin tam anlamıyla hık demiş annesinin burnundan düşmüş gibi görünüyor. Anja annesine olan benzerliği nedeniyle ‘Mini Alessandra’ olarak adlandırılıyor ve ileride annesinin yolundan yürümesi de gayet olası görünüyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*