Başkan Sezer, “Gençliğe yatırımı geleceğe yatırım olarak görüyoruz”

Gölcük Belediye Başkanı ve AK Parti Gölcük Belediye Başkan Adayı Ali Yıldırım Sezer, Gölcükspor’un genç sporcuları ile bir araya geldi, “Gençlerimize yaptığımız her hizmet, aslında ülkemiz geleceğine yapılmış birer yatırım” dedi.

Gölcük Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ali Yıldırım Sezer, seçim çalışmalarına toplumun her kesimi ile bir araya gelemeye devam ediyor. Başkan Sezer, AK Parti ilçe teşkilatı yöneticileri ve Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Derya Çavdar ile birlikte, Gölcükspor alt yapısında yetişen gençleri ziyaret etti. Gençlere üstün başarı dileklerimizi ileten Başkan Sezer, “Gençlerimize yaptığımız her hizmet, aslında ülkemiz geleceğine yapılmış birer yatırım” dedi.

SPOR KENTİ GÖLCÜK

AK Parti iktidarında en büyük yatırımların başında gençlere yapılan yatırımların geldiğini söyleyen Gölcük Belediye Başkanı Adayı Ali Yıldırım Sezer, “Bir millet, gençlerini iyi yetiştirebildiği ve onlara, kendilerini ispat edecek imkânlar sunabildiği sürece ilerleyebilir. Çünkü bugün bizlerin bulunduğu konumlara yarın gençlerimiz geleceklerdir. İşte bu nedenle gençlerimize yaptığımız her hizmet, aslında ülkemiz geleceğine yapılmış birer yatırım olarak değerlendirilmelidir. Biz de bu anlayış ve ‘Spor Kenti Gölcük’ hedefiyle gençlerimize onların hayallerine yönelik yatırımlara devam edeceğiz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

asdasdas